S.S.S

SSS
 • Dokunatik Çalışmıyor

  Telefon dokunmatiğinin çalışmasının en büyük sebeplerinden biri ekranın hasar görmesinden kaynaklanmaktadır. Özellikle ekran koruyucusuna bağlı olan hasarın ortadan kaldırılması için tercih edilen yöntemlerden biri koruyucu kılıfın çıkarılıp ekranda oluşan bir hasar olduğunun tespitinin sağlanmasıdır.

 • Açılmıyor

  Android cihazınızın açılmamasının nedeni donanımsal bir arıza olabileceği gibi yazılımsal sorunlar da olabiliyor. Eğer Android cihazınızın bataryası ömrünü doldurduysa tablet veya telefonunuz bataryadan yeterli güç çekemediği için açılmayabiliyor.

 • Ses Gelmiyor

  Birincisi toz, kir, elbise pamuğu ve benzeri partiküllerin hoparlör deliklerini tıkaması diğeri ise donanımsal problemlerdir. Donanımsal problemler ise cihazın darbe alması sonucu hoparlör soketinin kırılması/çatlaması, sıvı teması veya nemden dolayı hoparlör soketinin oksitlenmesinden kaynaklanmaktadır.

 • Ekran Kırık

  Ekranı kırık telefon kullanmak, son derece riskli ve bir o kadar da tehlikeli işlerden biri olarak kabul edilmektedir. Zira kırık ekranlardan sızan ışıklar gözlerinizi ciddi anlamda yoracak ve batma, yanma hatta karıncalanma gibi çeşitli göz problemleri ile karşılaşabileceksiniz.

 • Sarj Olmuyor

  Akıllı cep telefonu kullanıcılarının yaşadığı sorunların başında cihazın şarj olmama sorunu gelmektedir. Bir akıllı telefonun şarj olmamasının en büyük sebebi ise şarj soketinin arızalanmasından kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumda ile şarj soketi değişimi yapılması gerekir.

 • Kamera Çalışmıyor

  Kameranın çalışmamasının en büyük sebebi bir tanesi cihazın kamera kısmından alınan bir darbe sonucunda kamera soketinde veya lensinde yaşanan hasar olarak verilebilir. Tek çözüm yolu ise kamera değişiminin yapılmasıdır.

 • Sarj çabuk bitiyor

  Telefonun şarjı hemen bitiyor probleminden muzdaripseniz öncelikle akıllı telefonun pil ömrüne baktırmanız gerekmektedir. Pil ömrünün son demlerini yaşıyor olması telefonların şarj sürelerini kısa tutabiliyor. Bu da kimi zaman telefonu kullanmadığım halde şarjı bitiyor sorununa yol açabiliyor.

 • Hat Çekmiyor

  Tefonlarda sık sık karşılaştığımız sorunlardan biri olan şebeke sorunu bir çok sebekten olmaktadır. Bunlardan en çok rastadığımız oporotör kayanklı olmaktadır bunun yanı sıra cihazın donanımsal arzası şebeke anteni veya şebeke entegresi sorunları meydana gelmektedir